چهارشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۹
کد مطلب : 6061

(عکس) واکنش یک خاخام با دیدن شعارها روی موشک ایرانی

تصاویری از یک گروه یهودیان حریدی (اولترا ارتدوکس) منتشر شد که در حال بازدید از بقایای یک موشک بالستیک ایرانی در منطقه‌ای در جنوب اسرائیل هستند.
(عکس) واکنش یک خاخام با دیدن شعارها روی موشک ایرانی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۲ فوریت، گزارش شده که گروهی از گردشگران چند روز پیش بقایای این موشک را در نزدیک شهر عراد در جنوب اسرائیل پیدا کردند. "پشیمانت می‌کنیم به اذن الله، یا حیدر کرار، یا مرتضی علی و یا فاطمه زهرا" ازجمله شعار‌هایی است که روی این موشک نوشته شده است. بامداد بیست‌وششم فرودین‌ماه مصادف با سیزدهم آوریل، اراضی اشغالی مورد هدف موشک‌ها و پهپاد‌های ایران قرار گرفت و برای نخستین بار، ایران به اسرائیل حمله نظامی کرد؛ موشک‌های ایرانی گنبد آهنین را پشت سر گذاشت، به قلمرو رژیم صهیونیستی رسید، بر فراز پارلمان اسرائیل دیده شد و به مناطق جنوبی سرزمین اشغالی و دو پایگاه مهم هوایی این رژیم اصابت کرد.
این عملیات وعده صادق نام گرفت. ایران در این عملیات از پهپاد‌های انتحاری از نوع شاهد ۱۳۶ استفاده کرده است. تعداد دقیق موشک‌ها و پهپاد‌های ایرانی رسما اعلام نشده، اما به نوشته نیویورک تایمز بیش از ۳۰۰ موشک و پهپاد از ایران شلیک شده و اسرائیل برآورد کرده که ایران در این عملیات از ۱۸۵ پهپاد، ۳۶ موشک کروز و ۱۱۰ موشک زمین به زمین استفاده کرده است.
انتهای پیام/.
https://2foriat.ir/vdce.p8pbjh87z9bij.html
نام شما
آدرس ايميل شما